Formy płatności i czas realizacji zamówienia

Podczas składania zamówienia w naszym sklepie masz do wyboru następujące formy płatności:

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Za pomocą karty płatniczej

Visa

Visa Electron

MasterCard

MasterCard Electronic

Maestro

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

Przelewem natychmiastowe 

Wybierając tą formę opłaty za zamówienie otrzymujemy twoją wpłatę niemal natychmiast, więc po opłaceniu będziemy mogli realizować Twoje zamówienie. Korzystając z przelewów natychmiastowych możesz również opłacić zamówienie karta płatniczą.  Płatności obsługuje Blue Media S.A. 
Jeśli wystąpiłaby konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, Logro Dominika Rusinek - Sklep zoologiczny Łapka w górę dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Czas realizacji zamówienia

Czas wysyłki jest podany przy każdym produkcie. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl