Poznajmy się!

 

 witajcie

 Na początku była Fibi…

Kiedy pojawiła się w naszym domu, oszaleliśmy na jej punkcie! Była takim malutkim, puchatym “Happy Puppy”, grzecznym, małym Pieskiem dla którego chcieliśmy kupować same najładniejsze i edukacyjne zabawki. Miała kongi, maty węchowe i inne wesołe psie gadżety. Przestudiowałyśmy wraz z córką, chyba wszystkie możliwe składy karm! Karma sucha, czy mokra..? Brzmi znajomo..?

3 lata później, okazało się, że na świat przyszła siostra naszej Fibuni i szuka domku! Wiedzieliśmy już, że musi stać się członkiem naszej rodziny. Słodka psinka, trochę gapowata, ale bardzo wdzięczna (dlatego nazwaliśmy ją Merci). Dziś są nierozłączne i już nie wyobrażamy sobie życia bez tej gromadki!

W naszej rodzinie zwierzęta są ich częścią, a nasz sklep powstał z myślą o nich oraz o Was, ich Właścicielach, poszukujących dobrych sposobów żywienia psa i kota, czy funkcjonalnych zabawek i akcesoriów ułatwiających życie naszym Pupilom!
Sama wiem, jak to jest, czasem trudno się opanować, ale czego nie robi się z tej miłości ;)

Kupując u nas, wspieracie mały,  rodzinny sklepik, założony przez kochającą swoje dzieci i zwierzęta Mamę :) a Fibi i Merci z wdzięcznością merdają ogonkami na każdy Wasz zakup!

 To co...Łapka w górę!

 ~Dominika

Skontaktuj się ze mną:
sklep@lapkawgore.pl
798376378 

Odbiór osobisty:
ul. Winnicka 57 
30-394 Kraków - Osiedle Skotniki 

o mnie


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl